Piotr
Bucki

Gdy księgowa zapytała mnie o kod wykonywanego zawodu, bez wahania odpowiedziałem: nauczyciel. Uczę zainteresowane osoby, jak lepiej się komunikować i prezentować, jak lepiej pracować i poprawiać swój świat. Uczę na swoich zasadach.

Jestem architektem, który woli projektować zdania niż budynki. Jestem aktorem, który zrezygnował ze sceny teatralnej na rzecz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Jestem psychologiem, który ciągle zadaje sobie pytanie, skąd wiem to, co wiem. I facetem, który chce zostawić ten świat lepszym i mądrzejszym, niż go zastałem.

Od 20 lat uczę ludzi projektować komunikację w różnych wymiarach. Zawsze bazuję przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzam teorie w praktyce, pracując z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Napisałem parę książek: Porozmawiajmy o komunikacji, Złap równowagę i Viral, Prezentacje. Po prostu! oraz anglojęzyczną Life's a pitch and then you die. Przetłumaczyłem też 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracowałem jako dziennikarz z „Malemenem”, „Charakterami”, „Dolce Vita” i „Mother Mag”. Moje wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 246 tysięcy razy. 

Od ponad 10 lat współpracuję z WSB, gdzie projektuję kierunki i wykładam, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykładam też na Uniwersytecie SWPS, w SGH i na AGH. Szkolę m.in. w Objectivity, Allegro, Dynatrace, Santanderze, Nordea IT. Współpracuję z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzę programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

Sprawdź w programie